Специјал тикет за натпреварот Интер Турку – ТПС

Денес од 17:00 во рамките на финскиот Куп ќе се сретнат екипите на Интер Турку и ТПС.

Интер Турку во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз, додека ТПС е во многу подобра форма и тоа го докажува учинокот од четири победи и едно реми.

Овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, па затоа и решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полвуреме
  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*