Специјал тикет за натпреварот Англија – Словачка

Денес од 18:00 во рамките на 1/8 финалето од ЕУРО 2024 ќе се сретнат селекциите на Англија и Словачка.

Англичаните ги видовме во едно скромно издание, но искрено без поголеми проблеми успеаја да стигнат до нокаут фазата од ова натпреварување. Словачка пак со реми против Романија обезбедија пласман во 1/8 финалето од ЕУРО и самото учество во нокаут фазата за нив е огромен успех.

Според сите параметри, Англија е огромен фаворит на овој натпревар, а ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 7.50, a нашиот избор е:

  • Кејн да постигне погодок
  • 1/1
  • Повеќе погодоци во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*