Што се уплаќа денес? (30.06.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата многу често не води до добивка, а искрено очекуваме и овој пат да биде така.

Од 21:00 се сретнуваат селекциите на Шпанија и Грузија. Шпанците завршија први во групата и без поголеми проблеми се пласираа во нокаут фазата од ЕУРО, додека пак Грузија имаше многу среќа и успеа да стигне до нокаут фазата.

Шпанија – Грузија – 1 @ 1.33

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 288.838 евра. За победа на Шпанија уплатени се 195.658 евра, за реми 25.595 евра, додека останатите 67.585 евра се уплатени за победа на Грузија.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*