ЕУРО 2024 промоција: Облог без ризик во 20Bet

20Bet e обложувалница која се труди да се искачи на врвот и да бидат во „друштво“ со најдобрите онлајн обложувалници на интернет просторот.

Тие по повод европското првенство, нудат облог без ризик од 100% до најмногу 200 евра на вашиот прв депозит.

Се што треба да направите е да се регистрирате во 20Bet ТУКА, да направите депозит и да се обложите на настан од ЕУРО 2024.

Услови и правила за користење

  • Минималниот квалификуван депозит за оваа промоција е 10 евра
  • Кешбекот е во вредност од 100% од вашиот влог до најмногу 200 евра
  • Понудата е наменета само за нови корисници кои ќе го направат првиот депозит
  • Минималниот квалификуван коефициент е 1.3, а максималниот 5
  • Кешбек средствата можат да се изиграат на сингл или комбо тикет со 1.01 коефициент и повисоко
  • Целосните бонус правила може да ги прочитате на сајтот на 20Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*