Зголемени квоти за натпреварот Шкотска – Швајцарија

Денес во последниот термин за ЕУРО 2024, поточно во 21:00 часот се сретнуваат селекциите на Шкотска и Швајцарија.

Шкотска во првото коло запиша пораз од Германија и тоа убедлив, додека Швајцарците успеаја да ја надиграат селекцијата на Унгарија.

Според букмејкерите на овој дуел Швајцарија е фаворит, но ние очекуваме неизвесен и возбудлив натпревар.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Емболо прв да постигне погодок коефициент 6.00 зголемен на 6.50
  • МкТоминај да постигне гол со глава коефициент 21 зголемен на 23

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*