Специјал тикет за натпреварот Турција – Грузија

Денес се играат два натпревари од ЕУРО 2024 и со тоа ќе се заврши првото коло од ова натпреварување.

Во терминот од 18:00 ќе се сретнат селекциите на Турција и Грузија. Турците зад себе имаат лоши резултати и во последните пет натпревари запишаа две победи и три порази, додека Грузија во истиот временски период оствари три победи, едно реми и еден пораз.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.00, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме од натпреварот
  • ГГ
  • Повеќе од 7.5 корнери

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*