Натпревар со драстичен пад на коефициентот (18.06.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од ЕУРО 2024 кој бележи голем пад на коефициентот.

Од 18:00 се сретнуваат селекциите на Португалија и Чешка. Португалците во последните пет натпревари запишаа три победи и два порази, додека Чешка во истиот временски период оствари пет последователни победи.

Португалија – Чешка – 1 @ 1.48 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Португалија беше 1.81, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 1.48 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*