Што се уплаќа денес? (13.06.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера бевме добитни во оваа категорија и благодарение на информациите за уплатата наплативме супер квота, па се надеваме дека и овој пат ќе биде така.

Од 18:00 во рамките на финската Каконен лига се сретнуваат екипите на Кифен и ПЕПО.
Кифен е на 4-та позиција со 15 бода и учинок од 5 победи и 3 реми, додека ПЕПО е на 7-то место и имаат освоено 10 бода преку 3 победи, 1 реми и 4 порази.

Кифен – ПЕПО – 1 @ 1.55

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 98.889 евра. За победа на Кифен уплатени се 68.990 евра, за реми 13.334 евра, додека останатите 16.565 евра се уплатени за победа на ПЕПО.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*