Натпревар со драстичен пад на коефициентот (13.06.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од ирската Дивизија 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 20:45 се сретнуваат екипите на Бреј и Атлон. Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, едно реми и два порази, додека Атлон во истиот временски период оствари две победи и три реми.

Бреј – Атлон – 2 @ 2.69 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Атлон беше 3.16, a во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 2.69 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*