Натпревар со драстичен пад на коефициентот (08.06.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од МЛС лигата на Соединетите Американски држави.

Од 01:30 часот по полноќ се сретнуваат екипите на Њу Ингланд и Њу Јорк Ред Булс.

Њу Ингланд во последните пет натпревари запишаа две победи и три порази, додека Њу Јорк оствари четири победи и еден пораз во истиот временски период.

Њу Ингланд – Њу Јорк Ред Булс – 1 @ 2.70 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Њу Ингланд беше 3.20, а во моментов бележи пад од скоро 16% и се плаќа со квота 2.70 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*