Зголемени квоти за натпреварот Германија – Грција

Во рамките на пријателските натпревари, денес од 20:45 ќе се сретнат селекциите на Германија и Грција.

Германците во последните пет натпревари запишаа две победи, едно реми и два порази, додека Грците во истиот временски период остварија две победи, едно реми и два порази.

Според сите гледишта, селекцијата на Германија е фаворит на овој натпревар, но веруваме дека Грција нема да се предаде лесно.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • Хаверц да постигне прв погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00
  • 3-0 точен резултат коефициент 8.50 зголемен на 9.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*