Што се уплаќа денес? (05.06.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата очекуваме денес да ни биде точен показател и благодарение на тоа да наплатиме одлична квота.

Од 18:00 во рамките на квалификациите во Африка за СП се сретнуваат селекциите на Того и Јужен Судан.

Того во последните пет натпревари запишаа три реми, еден пораз и една победа, додека Јужен Судан во истиот временски период оствари една победа, три реми и еден пораз.

Того – Јужен Судан – 1 @ 1.48

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 81.229 евра. За победа на Того уплатени се 67.578 евра, за реми 10.320 евра, додека останатите 3.331 евро се уплатени за победа на Јужен Судан.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*