Натпревар со традиција (01.06.2024)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 15:00 во рамките на данската Супер лига се сретнуваат екипите на Наествед и Хелсингор.

Наествед е на претпоследната позиција со 24 освоени бода и учинок од 4 победи, 12 реми и 15 порази.

Хелсингор е на 12-то место со вкупно 16 бода и учинок до 2 победи, 10 реми и 19 порази.

Овие две екипи во последните седум меѓусебни натпревари играат доста отворено и ефикасно, поточно на сите тие дуели добитен е типот ГГ3+, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог

ГГ3+ @ 1.85 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*