Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.06.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од бразилската Серија А кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Гремио и Брагантино. Гремио досега освои 6 бода од 4 изиграни натпревари, додека Брагантино има 9 бода, но има изиграно и 6 натпревари.

Гремио – Брагантино – 2 @ 2.55 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Брагантино беше 4.00, а во моментов бележи пад од скоро 36% и се плаќа со квота 2.55 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*