Натпревар со драстичен пад на коефициентот (19.05.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Премиер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 17:00 се сретнуваат екипите на Кристал Палас и Астон Вила. Домаќините во последните пет натпревари запишаа четири победи и едно реми, додека гостите две реми и три порази.

Кристал Палас – Астон Вила – 1 @ 2.10 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Кристал Палас беше 2.60, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 2.10 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*