Натпревар со драстичен пад на коефициентот (14.05.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од рускиот куп кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 19:45 се сретнуваат екипите на Балтика и Спартак Москва. Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи и три порази, додека гостите во истиот временски период остварија три победи и две реми.

Балтика – Спартак Москва – 2 @ 1.92 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Спартак Москва беше 2.40, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 1.92 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*