Што се уплаќа денес? (05.05.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Се надеваме дека информациите за уплатата и овој пат ќе ни бидат одличен показател, па благодарение на тоа ќе наплатиме супер квота.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Рајо Валекано и Алмериа. Домаќините се на вториот дел на табелата, но далеку од опасната зона што значи дека нема за што да се грижат и следната сезона повторно ќе ги гледаме во елитата. Алмериа пак ќе мора да се пресели во Сегунда и тоа е веќе сигурно.

Рајо Валекано – Алмериа – 1 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 90.029 евра. За победа на Рајо Валекано уплатени се 61.559 евра, за реми 20.548 евра, додека останатите 7.922 евра се уплатени за победа на Алмериа.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*