Натпревар со драстичен пад на коефициентот (05.05.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија А кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 15:00 се сретнуваат екипите на Верона и Фиорентина. Верона досега собраа 31 бод, додека Фиорентина има 50 бода и е во поповолна ситуација, но бодовите на Верона им се повеќе потребни.

Верона – Фиорентина – 1 @ 3.10 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Верона беше 4.00, а во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 3.10 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*