Што се уплаќа денес? (03.05.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Денес веруваме дека информациите за уплатата повторно ќе ни бидат точен показател и дека благодарение на тоа ќе наплатиме супер квота.

Од 20:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Хофенхајм и Лајпциг.
Хофенхајм во последните пет натпревари запиша две победи и три порази, додека Лајпциг во истиот временски период остварија четири победи и едно реми.

Хофенхајм – Лајпциг – 2 @ 1.53

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 143.599 евра. За победа на Хофенхајм уплатени се 27.772 евра, за реми 15.505 евра, додека останатите 100.322 евра се уплатени за победа на Лајпциг.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*