Натпревар со драстичен пад на коефициентот (28.04.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од француската Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Марсеј и Ленс. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, две реми и два порази, додека гостите во истиот временски период запишаа една победа, едно реми и три порази.

Марсеј – Ленс – 2 @ 2.90 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Ленс беше 3.40, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 2.90 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*