Зголемени квоти за натпреварот Монако – Лил

Денес од 21:00 во рамките на вонредното коло од француската Лига 1 ќе се сретнат екипите на Монако и Лил.

Монако е на втората позиција со 55 бода кои ги имаат освоено преку 16 победи, 7 реми и 6 порази, додека Лил е на 4-то место со 52 бода и учинок од 14 победи, 10 реми и 5 порази.

Овие две екипи очекуваме да ни приредат интересен и неизвесен натпревар, а најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • Монако да победи без да прими гол коефициент 4.50 зголемен на 4.75
  • Џонатан Дејвид да постигне прв погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*