Натпревар со драстичен пад на коефициентот (23.04.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 20:45 се сретнуваат екипите на Кембриџ и Викомб. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, едно реми и три порази, додека гостите во истиот временски период остварија три победи, едно реми и еден пораз.

Кембриџ – Викомб – 2 @ 2.45 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Викомб беше 3.00, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 2.45 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*