Зголемени квоти за натпреварот Удинезе – Интер

Денес колото во италијанската Серија А завршува со натпреварот помеѓу Удинезе и Интер.

Домаќините се на 15-то место и во последните пет првенствени натпревари запишаа една победа, две реми и два порази, додека гостите се лидери на табелата со 79 бода, а зад себе во последните пет натпревари остварија четири победи и едно реми.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Лаутаро да постигне гол со глава коефициент 8.50 зголемен на 9.00
  • Чалханоглу да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 8 зголемен на 8.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*