Натпревар со традиција (02.04.2024)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 21:45 во рамките на португалскиот куп ќе се сретнат екипите на Бенфика и Спортинг.

Бенфика во последните пет натпревари запиша четири победи и едно реми, па на овој дуел влегуваат со добро расположение.

Спортинг во истиот временски период остварија три победи, едно реми и еден пораз.

На последните четири меѓусебни натпревари на овие две екипи, секогаш е добитен типот ГГ3+, па веруваме дека и денес може да биде така.

Наш предлог

ГГ3+ @ 2.05 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*