Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

Изминатиот викенд беше одличен во поглед на понудата, па имаше и доволно тикети. Ние за вас ги издвоивме најинтересните и решивме да ви ги претставиме во овој текст.

Малер 1

Овде имаме тикет типуван на 3+. Изиграни се 10 дуели, но за жал еден е промашен. Уплатата е 500 денари, а потенцијалната добивка беше околу 9.000 евра. Штета мајсторе!

Малер 2

Уште еден малер за солидна цифра. Изиграни се 6 дуели со знакот 1-2 голови во прво и второ полувреме, а исто така е промашен само еден натпревар. Повеќе среќа нареден пат.

Махер 1

Овде станува збор за храбар махер. Типувл сингл натпревар 1&ГГ со квота 4.55 и тикетот го уплатил за 2000 денари, па без проблем си доби 8000 денари. За убаво да се трошат!

Махер 2

Четири натпревари од кои два со екстра квоти. Типувано е на голови на репрезентациите. Овој играч имаше среќа и со 100 денари си доби скоро 11.600 денари. Браво!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*