Што се уплаќа денес? (30.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата многу пати досега сме биле во добивка, па веруваме дека и денес ќе бидеме добитни.

Од 16:00 во рамките на англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Шефилд и Фулам.
Шефилд е на 20-та позиција и досега имаат освоено 14 бода преку 3 победи, 5 реми и 20 порази, додека Фулам е на 12-то место со 38 бода и учинок од 11 победи, 5 реми и 13 порази.

Шефилд – Фулам – 2 @ 1.73 во 22Bet

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 118.383 евра. За победа на Шефилд уплатени се 24.448 евра, за реми 35.505 евра, додека останатите 58.430 евра се уплатени за победа на Фулам.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*