Натпревар со драстичен пад на коефициентот (23.03.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Национална лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 16:00 се сретнуваат екипите на Алдершут и Салухал. Домаќините во последните пет натпревари запишаа два порази и три победи, додека Салихал во последните пет натпревари остварија три победи и две реми.

Алдершут – Салихал – 1 @ 1.83 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Алдершут беше 2.15, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 1.83 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*