Што се уплаќа денес? (15.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Без поголеми проблеми запишавме добивка и вчера во оваа категорија, па очекуваме победничката серија да ја продолжиме и денес.

Од 20:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Келн и Лајпциг.
Келн е на 16-то место со 18 бода и учинок од 3 победи, 9 реми и 13 порази, додека Лајпциг е на 5-та позиција со 46 бода кои ги имаат освоено преку 14 победи, 4 реми и 7 порази.

Келн – Лајпциг – 2 @ 1.57

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 98.889 евра. За победа на Келн уплатени се 8.778 евра, за реми 12.990 евра, додека останатите 77.121 евра се уплатени за победа на Лајпциг.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*