Натпревар со драстичен пад на коефициентот (11.03.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од аргентинската Пример Б кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Феникс и Депортиво Арменио. Домаќинтие во последните пет натпревари запишаа една победа, три реми и еден пораз, додека Депортиво Арменио запиша две победи, два порази и едно реми.

Феникс – Депортиво Арменио – 1 @ 2.02 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Феникс беше 2.63, а во моментов бележи пад од скоро 23% и се плаќа со квота 2.02 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*