Натпревар со драстичен пад на коефициентот (09.03.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската Ла Лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 14:00 во рамките на шпанската Ла Лига ќе се сретнат екипите на Валенсија и Хетафе. Валенсија оваа сезона игра далеку подобро за разлика од претходните неколку и се наоѓа на 9-та позиција, додека Хетафе пак е на 10-то место со 37 освоени бода.

Валенсија – Хетафе – 1 @ 1.93 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Валенсија беше 2.25, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 1.93 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*