Натпревар со драстичен пад на коефициентот (06.03.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од купот на Босна и Херцеговина кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 13:00 се сретнуваат екипите на Широки Бријег и Вележ. Домаќините во последните пет натпревари запишаа четири победи и еден пораз, додека Вележ во истиот временски период оствари две победи, две реми и еден пораз.

Широки Бријег – Вележ – 2 @ 1.63 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Вележ беше 2.38, а во моментов бележи пад од скоро 32% и се плаќа со квота 1.63 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*