Натпревар со традиција (03.03.2024)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 17:30 во рамките на германската Бундеслига ќе се сретнат екипите на Хофенхајм и Вердер Бремен.

Хофенхајм досега собраа вкупно 30 бода преку 8 победи, 6 реми и 9 порази.

Вердер Бремен има ист таков учинок остварено во овие 23 кола, поточно и тие имаат 30 бода.

Овие две екипи во последните четири меѓусебни натпревари играат отворено и ефикасно, поточно на сите тие дуели се постигнуваат по најмалку три погодоци, па очекуваме и овој пат да биде така.

Наш предлог

3+ @ 1.58 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*