Што се уплаќа денес? (03.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати информации за уплата не водат до добивка, па очекуваме и овој пат да биде така.

Од 16:15 во рамките на шпанската Ла Лига ќе се сретнат екипите на Атлетико Мадрид и Бетис.
Атлетико Мадрид е на 4-то место и досега имаат освоено 52 бода, додека Бетис се наоѓа во тесна конкуренција за Европа и на салдото имаат 42 бода.

Атлетико Мадрид – Бетис – 1 @ 1.55

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 119.882 евра. За победа на Атлетико Мадрид уплатени се 81.200 евра, за реми 10.222 евра, додека останатите 28.460 евра се уплатени за победа на Бетис.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*