Тикет на денот (петок, 01.03.2024)

Тикет на денот
Тикет на денот

Понудата за денес е одлична, а исто така ќе биде и за време на викендот. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Фрајбург – Баерн – 2&2+ @ 1.67 во Mozzart

Да не беше Хари Кејн после минатото коло тешко дека Баерн ќе го категоризиравме како сериозен кандидат за освојување на титулата. Во последните пет натпревари запишаа две победи и три порази, а тоа не е учинок кој прилега на Баерн Минхен. Фрајбург од друга страна е на 9-та позиција, а исто така зад себе има релативно лоши резултати и како што стојат работите овој тим ќе мора да се задоволи само со навремен опстанок. Баерн Минхен е фаворит на овој дуел, а ние типуваме 2&2+ со квота 1.67 во Mozzart.

ВБА – Ковентри – 1 @ 2.10 во 22Bet

Двете екипи имаат амбиции за да завршат во плеј оф зоната. Од освојувањето на првите две места нема ништо бидејќи Лестер е сигурен, а него ќе му се придржи Лидс, Ипсвич или Саутемптон. Остануваат уште две испразнети позиции за доигрување, а ВБА и Ковентри се надеваат дека ќе стигнат до таму. ВБА е на 5-та позиција, додека гостите се на 9-то место со 51 бод. Во првиот натпревар од сезоната ВБА победи со резултат 2-0, а овој пат очекуваме реприза на тој натпревар. Типуваме 1 со квота 2.10 во 22Bet.

Вестерло – Шарлроа – Т12+ @ 1.95 во Bet365

Регуларниот дел од белгиската Жупиле лига влегува во финиш. Останаа уште три кола и потоа лигата ќе се подели на три дела. Како што засега стојат работите, гостите ќе припаднат на третата група и ќе се борат за опстанок, додека домаќините се во поповолна ситуација и ќе направат обид за да стигнат до Европа. Вестерло е на 10-то место и игра променливо, а Шарлроа е на 13-та позиција и зад себе има три порази и едно реми. Овде решивме да го избегнеме конечниот исход и предлагаме да изиграте Т12+ со квота 1.95 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 6.84

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*