Натпревар со драстичен пад на коефициентот (25.02.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англискиот ЕФЛ куп каде што ќе се сретнат екипите на Челзи и Ливерпул.

Челзи во последните пет натпревари има две победи, едно реми и два порази, додека Ливерпул во истиот временски период оствари четири победи и еден пораз.

Челзи – Ливерпул – 1 @ 3.25 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Челзи беше 5.10, а во моментов бележи пад од скоро 36% и се плаќа со квота 3.25 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*