Зголемени квоти за натпреварот Баерн Минхен – Лајпциг

Денес ќе имаме можност од 18:30 часот да гледаме вистинско дерби во рамките на Бундеслигата каде што ќе се сретнат екипите на Баерн и Лајпциг.

Баерн е во серија од три последователни порази и тоа јасно укажува дека во лоша форма, додека Лајпциг пак има две победи, едно реми и два порази во истиот временски период.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Лајпциг да постигне погодок во двете полувремиња коефициент 3.75 зголемен на 4.00
  • Хари Кејн да постигне прв погодок коефициент 3.50 зголемен на 3.60

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*