Што се уплаќа денес? (24.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Информациите за уплатата досега многу често не водат до добивка, па веруваме дека и овој пат може да биде така.

Од 16:00 часот во рамките на англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Манчестер Јунајтед и Фулам. Манчестер во последните пет натпревари запишаа пет последователни победи, додека Фулам во истиот временски период оствари една победа, две реми и два порази.

Манчестер Јунајтед – Фулам – 1 @ 1.57

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 99.292 евра. За победа на Манчестер Јунајтед уплатени се 81.229 евра, за реми 10.320 евра, додека останатите 7.743 евра се уплатени за победа на Фулам.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*