Што се уплаќа денес? (23.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата вчера наплативме супер добивка, па веруваме дека и овој пат ќе биде така.

Од 21:00 во рамките на француската Лига 1 се сретнуваат екипите на Мец и Лион. Домаќините се на 17-та позиција со вкупно 17 бода кои ги имаат освоено преку 4 победи, 5 реми и 13 порази, додека гостите се на 11-то место со 25 бода и учинок од 7 победи, 4 реми и 11 порази.

Мец – Лион – 2 @ 1.95

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 109.332 евра. За победа на Мец уплатени се 13.405 евра, за реми 23.444 евра, додека останатите 72.483 евра се уплатени за победа на Лион.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*