Натпревар со драстичен пад на коефициентот (23.02.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од алжирската Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 16:00 се сретнуваат екипите на Бен Акнун и Саура. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, две реми и два порази, додека гостите во истиот временски период остварија две победи, едно реми и два порази.

Бен Акнун – Саура – 1 @ 1.93 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Бен Акнун беше 2.90, а во моментов бележи пад од скоро 33% и се плаќа со квота 1.93 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*