Што се уплаќа денес? (22.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера не бевме добитни во оваа категорија и свесни сме дека некогаш има и такви денови. За денес ќе се потрудиме да ја оправдаме грешката и да ви претставиме добитен натпревар.

Од 21:00 во рамките на Лига Европа се сретнуваат екипите на Марсеј и Шахтјор. На овој натпревар двете екипи влегуваат без предност, бидејќи во првиот натпревар резултатот беше 2-2, па ова ќе биде решавачки дуел.

Марсеј нема победа во последните пет натпревари и запишаа три реми и два порази, додека Шахтјор во истиот временски период запиша една победа, две реми и два порази.

Марсеј – Шахтјор – 1 @ 1.70

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.223 евра. За победа на Марсеј уплатени се 71.584 евра, за реми 10.543 евра, додека останатите 10.096 евра се уплатени за победа на Шахтјор.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*