Специјал тикет за натпреварот Наполи – Барселона

Денес од 21:00 во Неапол ќе се изигра натпревар во рамките на 1/8 финалето од Лигата на шампиони, а ќе се сретнат екипите на Наполи и Барселона.

Наполи оваа сезона не игра како што треба и во последните пет натпревари има само една победа, две реми и два порази, додека Барса има остварено три победи, едно реми и еден пораз во истиот временски период.

Овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, па решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 5.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во првите 10 минути од натпреварот
  • Повеќе од 8.5 корнери
  • Повеќе од 10.5 удари во рамките на голот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*