Што се уплаќа денес? (17.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека информациите за уплатата и денес ќе ни донесат наплата на фантастична квота.

Од 18:30 во рамките на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Селта и Барселона.
Селта досега имаат собрано 20 бода и се наоѓаат веднаш над црвената зона, поточно на 18-та позиција, додека Барса е на 3-то место со вкупно 51 бод.

Селта – Барселона – 2 @ 1.91

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 144.322 евра. За победа на Селта уплатени се 21.844 евра, за реми 35.102 евра, додека останатите 87.376 евра се уплатени за победа на Барселона.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*