Што се уплаќа денес? (15.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера благодарение на уплатата наплативме одлична квота и тоа без поголеми проблеми, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Од 21:00 во рамките на конференциската лига се сретнуваат екипите на Ајакс и Бодо. Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи, едно реми и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија две победи и три порази.

Ајакс – Бодо – 1 @ 1.55

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 132.223 евра. За победа на Ајакс уплатени се 89.102 евра, за реми 15.559 евра, додека останатите 27.562 евра се уплатени за победа на Бодо.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*