Super Boost понуда во Bet365

Денес на „менито“ ќе имаме можност да погледнеме натпревар кој ќе се изигра во Лајпциг во рамките на 1/8 финалето од ЛШ, а ќе се сретнат истоимениот тим и Реал Мадрид.

Лајпциг некако попушти во последно време и бележи доста изненадувачко лоши резултати, додека за разлика од нив, Реал Мадрид е во фантастична форма и буквално „гази“ се пред себе.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој дуел има Super Boost промоција, поточно супер зголемена квота.

Се што треба да се случи за да добиете квота од 1.35 зголемена на 2 е:

  • Винисиус Жуниор да има најмалку 1 удар во рамките на голот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*