Зголемени квоти за натпреварот Алмериа – Атлетик Билбао

Денес од 21:00 се игра последниот натпревар од 24-то коло каде што ќе се сретнат екипите на Алмериа и Атлетик Билбао.

Домаќините се во многу лоша позиција и досега имаат освоено само 6 бода, додека гостите се на 5-то место со вкупно 45 бода.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-3 точен резултат коефициент 15 зголемен на 17
  • Горка Гурузета коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*