Натпревар со драстичен пад на коефициентот (06.02.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:45 се сретнуваат екипите на Мејдстон и Торквеј. Домаќините се наоѓаат на 4-та позиција со вкупно 50 бода кои ги имаат освоено преку 14 победи, 8 реми и 8 порази, додека гостите се на 9-то место со 45 бода и учинок од 14 победи, 3 реми и 12 порази.

Мејдстон – Торквеј – 1 @ 1.69 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Мејдстон беше 2.18, а во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 1.69 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*