Што се уплаќа денес? (04.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека уплатата денес ќе ни биде точен показател и дека благодарение на тоа ќе наплатиме супер квота.

Од 15:00 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Наполи и Верона.
Наполи во последните пет натпревари запиша две победи, едно реми и два порази, додека Верона во истиот временски период оствари една победа, едно реми и три порази.

Наполи – Верона – 1 @ 1.45

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.858 евра. За победа на Наполи уплатени се 71.112 евра, за реми 10.320 евра, додека останатите 11.426 евра се уплатени за победа на Верона.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*