Специјал тикет за натпреварот Мехелен – Андерлехт

Денес во рамките на белгиската елита од 20:30 се сретнуваат екипите на Мехелен и Андерлехт.

Домаќините се наоѓаат на средината на табелата и досега имаат освоено 28 бода преку 8 победи, 4 реми и 10 порази, додека гостите се во добра форма и ја имаат втората позиција на табелата.

Ова очекуваме да биде интересен и возбудлив натпревар, па ви составивме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 5.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*