Што се уплаќа денес? (31.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни беше точен показател, но веруваме дека ќе ја поправиме грешката и дека денес ќе ви претставиме добитен натпревар.

Од 20:30 во рамките на англиската Премиер лига ќе се сретнат екипите на Тотенхем и Брентфорд.
Домаќините се на 6-та позиција со вкупно 40 бода, додека гостите се на 15-то место и досега имаат освоено 22 бода.

Тотенхем – Брентфорд – 1 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 105.689 евра. За победа на Тотенхем уплатени се 84.102 евра, за реми 10.494 евра, додека останатите 11.093 евра се уплатени за победа на Брентфорд.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*