Што се уплаќа денес? (25.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера повторно запишавме добивка во оваа категорија, па веруваме дека и денес ќе продолжиме со победничкото темпо.

Од 18:00 во рамките на исландскиот Рејкјавик куп се сретнуваат екипите на Фрем и Валур.

Фрем во последните пет натпревари запишаа три победи и два порази, а ист таков идентичен учинок оствари и екипата на Валур.

Фрем – Валур – 2 @ 1.72

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 82.589 евра. За победа на Фрем уплатени се 10.202 евра, за реми 11.295 евра, додека останатите 61.092 евра се уплатени за победа на Валур.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*